Рефоско (Refosco)

Відповісти
Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Рефоско (Refosco)

#1

Повідомлення sania »

Зображення
Синонимы: Терран(Terran), Рефоско даль Педунколо Россо (Refosco dal Peduncolo Rosso)
(Италия, автохтон)
vitis vinifera

Описание сорта винограда Рефоско (Refosco).

Рефоско - технический сорт винограда древнего происхождения. Родиной этого красного сорта винограда принято считать регионы Фриули (Friuli) и Венеция Джулия (Venezia Giulia) из северо-восточной части Италии. Также его выращивают на границе Словении и Хорватии, где этот сорт называют Терран(Terran).
Существует множество клонов Рефоско - самый лучший Рефоско даль Педунколо Россо (Refosco dal Peduncolo Rosso) - (Рефоско с красными гребнями) дает выразительные вина очень темного цвета.
Сила роста лозы - средняя. Пасынков образует мало. Лоза вызревает удовлетворительно.
Лист средних размеров или маленький, слаборассеченный трехлопастный или цельный. Черешковая выемка отрытая в виде входящего угла.
Грозди довольно большие, цилиндрические, среднеплотные и плотные.
Ягода мелкая, слегка овальная. Кожица толстая, но непрочная. Мякоть сочная, неокрашенная, с нейтральной ароматикой и вкусом.
Урожайность довольно высокая.
Вегетационный период. Рефоско довольно поздний сорт. На родине сбор урожая этого сорта начинают в конце сентября.
К основным виноградным болезням имеет повышенную устойчивость. Хорошо переносит зимние морозы.
В обычном вине из Рефоско присутствуют ароматы ежевики, очень зрелой черной смородины, пряностей (корица, душистый перец), чая, кожи. Однако из Рефоско редко делают вина высшего класса, из-за недостатка структуры и экстракта.
Рефоско, как правило, обещает "в носу" много, при этом немного простоват во вкусе, что иногда может компенсироваться выдержкой в бутылке.
refosco.jpg
За це повідомлення автора saniaподякували (всього 2):
Сергей С, Nikolas-if
Рейтинг: 11.11%
 


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Рефоско (Refosco)

#2

Повідомлення sania »

Справді цей "італієць" має досить хорошу стійкість до морозів і хворіб! Перевірено на практиці
За це повідомлення автора saniaподякували (всього 2):
RomanovR, Nikolas-if
Рейтинг: 11.11%
 


Nikolas-if
новичок
новичок
Повідомлень: 20
З нами з: 13 липня 2022, 21:10
Звідки: Івано-франківськ, 48°55′ N 24°42′ E, h=260 m
Дякую (а): 15 разів
Подякували: 8 разів

Re: Рефоско (Refosco)

#3

Повідомлення Nikolas-if »

sania писав: 03 травня 2020, 14:43 Справді цей "італієць" має досить хорошу стійкість до морозів і хворіб! Перевірено на практиці

Я коли створював пост про вино з цієї відміни так і не побачив опис, невже він у вас росте? Скільки всього там в ароматі, особливо приємно пробка пахне коли її витягнути, як мені то навчитися вирізняти. А от мені воно здалося екстрактивним якщо я правильно розумію що то таке. Купили знов його, буду ще дегустувати.


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Re: Рефоско (Refosco)

#4

Повідомлення sania »

Nikolas-if писав: 16 липня 2022, 23:31 Я коли створював пост про вино з цієї відміни так і не побачив опис,
Краще пізно ніж ніколи)))
Nikolas-if писав: 16 липня 2022, 23:31 невже він у вас росте?
Росте. Правда ще не виріс і один кущ загнувся , але це все наслідки пересадки у дорослому віці. Думаю на другий рік все з ним буде ок.
Nikolas-if писав: 16 липня 2022, 23:31 Скільки всього там в ароматі, особливо приємно пробка пахне коли її витягнути,
Ароматика сорту це не тільки заслуга саме сорту. Ароматика це і витримка в дубовій бочці і пляшкова витримка теж.
За це повідомлення автора sania подякував:
Nikolas-if
Рейтинг: 5.56%
 


Відповісти

Повернутись до “Р”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей