Нимфа

Відповісти
Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Нимфа

#1

Повідомлення sania »

Зображення
(Aurora x Velteliner Rouge Precoce)
(Молдова)
межвидовой гибрид

Описание сорта винограда Нимфа
Нимфа технический сорт винограда выведенный в республике Молдова(информация о стране производителе сорта требует проверки). Сорт соединил в себе все хорошие качества которые присущи его родителям - стойкость к болезням и морозу он взял от Авроры а качество вина от Раннего Розового Вельтлинера.
Рост побегов - сильный или средний в зависимости от почвы и площади питания. Лоза зреет очень хорошо.
Лист цельный или слабо рассеченный,трехлопастный .Зубчики листьев острые . черешковая выемка в виде входящего угла
Гроздь средних размеров 200-250г., коническая.
Ягода желая на солнечной стороне с загаром. При перезревании цвет ягод меняется до янтарно-розового. Ягода средних размеров.
Консистенция мякоти - сочна. Сахаристость и кислотность гармоничны.
Срок созревания ранне-средний
Сорт устойчив к мильдью и отдтуму и требует обработок только в плохие дождливые годы
Морозостойкость повышена. выдерживает понижение зимних температур до - (25 °C]
Вино из Нимфы получается легкое ,тонкое с тонами липы,акации и полевых цветов
Гроздь сорта Нимфа
Гроздь сорта Нимфа
За це повідомлення автора sania подякував:
RomanovR
Рейтинг: 5.56%
 


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Re: Нимфа

#2

Повідомлення sania »

Придивляюсь до цього сортику дуже уважно. Сильно мені подобається його стійкість до мооозів і хвороб. А також пам'ятаю той єдиний раз коли я зробив з нього вино
За це повідомлення автора sania подякував:
Александ72
Рейтинг: 5.56%
 


Александ72
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 150
З нами з: 08 січня 2018, 01:19
Звідки: Украина г. Сумы
Дякую (а): 231 разів
Подякували: 155 разів

Re: Нимфа

#3

Повідомлення Александ72 »

sania писав: 05 травня 2021, 07:30 Придивляюсь до цього сортику дуже уважно. Сильно мені подобається його стійкість до мооозів і хвороб. А також пам'ятаю той єдиний раз коли я зробив з нього вино
Заинтриговал! устойчивости это хорошо, о вине хотелось бы по подробней, в описании сорта, с того единственного раза " Вино из Нимфы получается легкое ,тонкое с тонами липы,акации полевых цветов " или можешь дополнить? ведь сажаем для вина.


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Re: Нимфа

#4

Повідомлення sania »

Александ72 писав: 05 травня 2021, 23:28 ведь сажаем для вина.
Ну так і я як би не просто так для спортивного інтересу саджаю.
Александ72 писав: 05 травня 2021, 23:28 или можешь дополнить?
Та з чого дополніть , якщо робив всього один раз і то давно. Можу хіба розвинути думку.
Якщо з чимось відомим порівнювати вино з цього сорту то це напевне Фетяска. Для любителів суперсвіжих, кислотних вин з яскравою впізнаваною ароматикою Німфа не підійде. Вино нейтральне, округле, але немає ,або не було в тому першому і єдиному вині яке я робив гібридних тонів. Якось так....
В парі з дуже хорошими показниками стійкості і середньорослістю цього сорту, що дуже важливо конкретно для мене , ці характеристики вина достатні для мене щоб зацікавитись цим сортом більш тісно ткскзать)))

Отправлено спустя 1 час 27 минут 13 секунд:
А ще (чисто теоретично....я так думаю) з цього сорту мало б вийти хороше помаранчеве вино.
За це повідомлення автора saniaподякували (всього 3):
RomanovR, Александ72, Ģirts
Рейтинг: 16.67%
 


Відповісти

Повернутись до “Н”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей