Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

конференції по виноградарству,винні фестивалі,з'їзди виноградарів, дегустації та інші подібні міроприємства.
Відповісти
Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#1

Повідомлення sania »

Зображення
Відкрив тему.
Хоча сам участі не приймаю, ні як гість і навіть не як учасник, але знаю людей які поїхали.
Можливо дочекаємся коментарів чи може навіть детальної розповіді про се дійство....
За це повідомлення автора saniaподякували (всього 2):
Юрий_vrn, Виносад
Рейтинг: 11.11%
 


Юрий_vrn
новичок
новичок
Повідомлень: 45
З нами з: 20 квітня 2017, 10:22
Звідки: Воронеж
Дякую (а): 37 разів
Подякували: 64 рази
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#2

Повідомлення Юрий_vrn »

А проходят ли сейчас винные фестивали в Коломыи?
Не по темі
меня в конце 80 годов приглашала одна очень хорошая знакомая. Там был фестиваль малых народностей (леммы, полищуки) и конечно винная дегустация, и еще знаменитые частушки!


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#3

Повідомлення sania »

Юрий_vrn писав: А проходят ли сейчас винные фестивали в Коломыи?
Я никогда не слышал про винные фестивали в Коломые.....может в конце 80-тых это и происходило....я тады про вино не думал .

Как все таки хорошо иметь развитую интуицию.
Хорошо что я не поехал на эту Сакуру. :mrgreen:
За це повідомлення автора sania подякував:
Юрий_vrn
Рейтинг: 5.56%
 


Тарас
новичок
новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 квітня 2017, 20:51
Подякували: 3 рази

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#4

Повідомлення Тарас »

Був на цьому фестивалі як учасник. Вино представляли і продавали приблизно 3 заводи і 7 привтних виробників. Більшість домашніх виноробів були з Закарпаття і продавали вино в пластмасових пляшках на розлив але три пропонували своє вино в склі з корком і етикеткою. Більшість місцевих жителів підтримували власних виробників і купляли вино тільки в закарпатців) Серед авторських вин були різної цінової категорії і якості вина. Безкоштовно можна було попробувати абсолютно всі вина, купити пляшку і декуди купити вино в стаканчику. Більшість туристів також надавали перевагу солодкому і не кислому "справжньому, натуральному закарпатському вину", а хтось шукав щось якіске і особливе. Були вина на всі смаки.На фестивалі також продавали молочні і мясні продукти, були будки де продавали смачну їжу і зони для дітей. Загальне враження від фестивалю - позитивне.
За це повідомлення автора Тарас подякував:
sania
Рейтинг: 5.56%
 


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#5

Повідомлення sania »

Тарас писав: Загальне враження від фестивалю - позитивне.
Це ти просто Тарас ще младой і юний представник професії і дивишся на світ через рожеві окуляри :geek: ))))
В мене враження позитивні тільки від одного - від того , що я туди не поїхав ні як учасник, ні як гість. Бо чесно кажучи були у мене думки.....
Ну який може бути позитив коли якийсь смердючий і давнонемитий закарпутський "вуйко" відсмоктує і пускає свої слюні, через вонючий шланг з магазину автотоварів , з брудної пластикової каністри незрозумілу окислену-переокислену справжню і натуральну бадягу в пластикову пляшку. Вони настільки привикли не поважати свого клієнта , що навіть не хочуть між фестивалями помити зверху ті каністри з потьоками в якій траспортують вино. А з другої сторони бидломаса яка купує і п'є таке "вино" ні на що інше не заслуговує.


Аватар користувача
Roman
Супермодератор
Супермодератор
Повідомлень: 328
З нами з: 15 лютого 2015, 10:41
Звідки: Луганск,Киев
Дякую (а): 94 рази
Подякували: 196 разів

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#6

Повідомлення Roman »

sania, а может в этот раз были помыты канистры? ты ж не знаешь)


В ком нет любви к стране родной, те сердцем нищие калеки... Т.Г.Шевченко
Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#7

Повідомлення sania »

Roman писав: sania, а может в этот раз были помыты канистры? ты ж не знаешь)
Рома у меня везде есть свои "глаза" и "уши".))))
Надо будет на следующий год сьездить фотосесию правильную сделать.


Денис
зарегистрированный
зарегистрированный
Повідомлень: 1
З нами з: 25 квітня 2017, 23:24
Подякували: 1 разів

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#8

Повідомлення Денис »

Є багато негативних моментів, але це можливість людей познайомитись і з гарними винами наприклад Богдана Павлія та Трубецького порівняти їх з каністровими винами й обрати своє, сподіваюсь цей фестиваль дав хочаб з десяток нових поціновувачів справжнього вина)
За це повідомлення автора Денис подякував:
sania
Рейтинг: 5.56%
 


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#9

Повідомлення sania »

Денис, ви забуваєте про економічну складову таких міроприємств. На таких фестивалях є два типи учасників:
1. Великі підприємства. В даному випадку це Котнар, Чизай і Трубецькі
2. Так звані "малі" винороби.
І якщо перші освоюють рекламні кошти і питання прибутку у них або не стоїть взагалі, або стоїть , але не так гостро як у "малих" виноробів. Тому "з десяток нових поціновувачів вина" це повне фіаско "малого" винороба.


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#10

Повідомлення sania »

Пост закарпутця на паралельному ресурсі:
А, вроде прояснилось чуть, фестиваль делали киевляне, в пятницу брали по 30 гривен, а в субботу Андреев поругался по слухам и плату отменили.
Коротше кажучи - винуваті кієвлянє)))) :mrgreen:


Тарас
новичок
новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 квітня 2017, 20:51
Подякували: 3 рази

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#11

Повідомлення Тарас »

sania писав:
Тарас писав: Загальне враження від фестивалю - позитивне.
Це ти просто Тарас ще младой і юний представник професії і дивишся на світ через рожеві окуляри :geek: ))))
В мене враження позитивні тільки від одного - від того , що я туди не поїхав ні як учасник, ні як гість. Бо чесно кажучи були у мене думки.....
Ну який може бути позитив коли якийсь смердючий і давнонемитий закарпутський "вуйко" відсмоктує і пускає свої слюні, через вонючий шланг з магазину автотоварів , з брудної пластикової каністри незрозумілу окислену-переокислену справжню і натуральну бадягу в пластикову пляшку. Вони настільки привикли не поважати свого клієнта , що навіть не хочуть між фестивалями помити зверху ті каністри з потьоками в якій траспортують вино. А з другої сторони бидломаса яка купує і п'є таке "вино" ні на що інше не заслуговує.
Там було на 100% все так, як ви зараз описали :D Але якщо вийти на вулицю і подивитись на іншу сторону фестивалю, то там не все так погано як з "вином" від "закарпутців". Мене дуже вразили ті умови в яких зберігали і продавали то вино. І ше ьільше дивиє то, хо в них його купляє??!!?!? Вони навіть не знають, як освітлювати вино :D про що ще можна говорити?


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#12

Повідомлення sania »

Тарас писав: І ше ьільше дивиє то, хо в них його купляє??!!?
І мене це дивує найбільше. Я розумію що всі підряд не можуть добре розбиратись у вині. Але відрізняти оцет від вина мали б усі.
І ти ж не думай що закарпутці продають вино в закарпутті. Вони як спрут опутали цілу Зах. Україну. Тобто якщо людям сказати що вино з закарпуття , що воно натуральне і не з порошка і без "хімії" , то вони вип'ють навіть вино з рідкісного грузинського сорту Минасцалі ))))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
За це повідомлення автора sania подякував:
Виносад
Рейтинг: 5.56%
 


Тарас
новичок
новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 квітня 2017, 20:51
Подякували: 3 рази

Фестиваль вина - "Sakura Wine" , м. Ужгород

#13

Повідомлення Тарас »

sania писав:
Тарас писав: І ше ьільше дивиє то, хо в них його купляє??!!?
І мене це дивує найбільше. Я розумію що всі підряд не можуть добре розбиратись у вині. Але відрізняти оцет від вина мали б усі.
І ти ж не думай що закарпутці продають вино в закарпутті. Вони як спрут опутали цілу Зах. Україну. Тобто якщо людям сказати що вино з закарпуття , що воно натуральне і не з порошка і без "хімії" , то вони вип'ють навіть вино з рідкісного грузинського сорту Минасцалі ))))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ахахаххах! То точно, більшість туристів хочутт "справжнього, натуральнохо закарпатського виноградного, а не порошкового вина, з Закарпаття" і коли чують і бачуть шо воно "натуральне" від вуйка, то купояють любе і бажано більш солодше))
За це повідомлення автора Тарасподякували (всього 2):
sania, Юрий_vrn
Рейтинг: 11.11%
 


Відповісти

Повернутись до “Міроприємства для виноградарів та виноробів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість