Винний сюрреалізм

наші дегустації та опис вин з різних регіонів світу
Відповісти
Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Винний сюрреалізм

#1

Повідомлення sania »

На днях згадав уроки від пріснопамятного гуру - Діоніса Зевсовича , на тему - "Шато на Расії". Згрустнув навіть нємножка і так думаю собі - "А чим ми гірші"? . І пішов шукати шато...еее вірніше - вина з великих українських шато. :mrgreen:
Для пошуків вибрав супермаркет однієї з всеукраїнських мереж супермаркетів. І опа....опа...шукати довго не прийшлося. Є.....єєє шато в укаїнських сєлєньях.....і не тільки в українських....але про все по порядку:
Шато #1
20180225_151643.jpg
Тут потрібно одне невелике уточнення (ліричний відступ): оскільки я оказуєцця не дуже здібний учєнік і з діонісової науки практично нічого не взяв і не маю ні найменшого поняття звідки українські шато беруть свої найменування, то прийшлося звернутись до дядька Гугла....він все знає.
І....Шато Ларош оказалось автентичною назвою. Хоча є ще якийсь домейн, але ж то домейн а це шато.
Шато#2
20180225_151658.jpg
Пляшечка стояла по сусідству. Знову поліз у пляшку, тобто до дядька Гугла. І Шато д'Арсі виявилось ще автентичнішим ніж Ларош. Навіть домайне такого не знайшлося.
Там же ж (у результатах пошуків) мені відкрилась істина. Оказуєцця існує дкже багато україських шато як то - Шато Барон де Villa Krim, Шато де вин Болград і інші.
Мало того - у наших сусідів молдаванів теж шато імєюцца:
20180225_151730.jpg
Довго довго розглядав етикетку і не знайшов на ній шато....одні якісь хатки-собачі будки. Але так во подумав собі - коли я їздив в Миколаїв (родіну шатів: Ларош і д'Арсі) там теж в сілєньях були хатки-собачі будки але...
Зразу не отходя от каси сфотографірував сюр по сусідству. Тут як то кажуть - слів немає:
20180225_152024.jpg
За це повідомлення автора saniaподякували (всього 2):
Сергей С, Акованцев Михаил
Рейтинг: 11.11%
 


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Винний сюрреалізм

#2

Повідомлення sania »

ІНКЕРМАН наступає на п'ятки вранєжскім мічурінцям :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
20190128_114037-1.jpg


Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Re: Винний сюрреалізм

#3

Повідомлення sania »

Давно я не "окучував" ось цю мою улюблену тему......
Признавайтесь хто пив іспанський кагор. І не так от щоб просто Кагор , а Кагор канонічний, скрєпний, православний - со святимі і крєстамі. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
IMG_20210515_150526.jpg
І контрольний в голову ткскзать - Кагор білий. :mrgreen:
IMG_20210515_150550.jpg
Це була пасхальна пропозиція за неповних 70 грн.
Вже жалію що не спробував хоча б білий Кагор. Не знати чи ще коли в житті випаде така можливість


Відповісти

Повернутись до “Винографія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей