Винний сюрреалізм

наши дегустации и описания лучших мировых образцов вин.
Ответить
sania
освоившийся
освоившийся
Благодарил (а): 343 раза
Контактная информация:

Винний сюрреалізм

Сообщение sania » 27 фев 2018, 01:22

На днях згадав уроки від пріснопамятного гуру - Діоніса Зевсовича , на тему - "Шато на Расії". Згрустнув навіть нємножка і так думаю собі - "А чим ми гірші"? . І пішов шукати шато...еее вірніше - вина з великих українських шато. :mrgreen:
Для пошуків вибрав супермаркет однієї з всеукраїнських мереж супермаркетів. І опа....опа...шукати довго не прийшлося. Є.....єєє шато в укаїнських сєлєньях.....і не тільки в українських....але про все по порядку:
Шато #1
20180225_151643.jpg
Тут потрібно одне невелике уточнення (ліричний відступ): оскільки я оказуєцця не дуже здібний учєнік і з діонісової науки практично нічого не взяв і не маю ні найменшого поняття звідки українські шато беруть свої найменування, то прийшлося звернутись до дядька Гугла....він все знає.
І....Шато Ларош оказалось автентичною назвою. Хоча є ще якийсь домейн, але ж то домейн а це шато.
Шато#2
20180225_151658.jpg
Пляшечка стояла по сусідству. Знову поліз у пляшку, тобто до дядька Гугла. І Шато д'Арсі виявилось ще автентичнішим ніж Ларош. Навіть домайне такого не знайшлося.
Там же ж (у результатах пошуків) мені відкрилась істина. Оказуєцця існує дкже багато україських шато як то - Шато Барон де Villa Krim, Шато де вин Болград і інші.
Мало того - у наших сусідів молдаванів теж шато імєюцца:
20180225_151730.jpg
Довго довго розглядав етикетку і не знайшов на ній шато....одні якісь хатки-собачі будки. Але так во подумав собі - коли я їздив в Миколаїв (родіну шатів: Ларош і д'Арсі) там теж в сілєньях були хатки-собачі будки але...
Зразу не отходя от каси сфотографірував сюр по сусідству. Тут як то кажуть - слів немає:
20180225_152024.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
За это сообщение автора sania поблагодарил:
Сергей С

Ответить

Вернуться в «Винография»