Вина Італії

наші дегустації та опис вин з різних регіонів світу
Відповісти
Аватар користувача
sania
освоившийся
освоившийся
Повідомлень: 2908
З нами з: 15 лютого 2015, 12:00
Звідки: Львівська обл.
Дякую (а): 595 разів
Подякували: 2959 разів
Контактна інформація:

Вина Італії

#1

Повідомлення sania »

Зайшов в Рукавичку (це супермаркет якщо хто не в курсі). Побачив італійське вино по якійсь нереальній( як для експортного продукту) ціні. Купив
20171224_023319.jpg
Ітак - Свята Орсола. Червоне сухе вино.
Сорти - Барбера, Санджовезе, Негроамаро. По сортах фактично представлена Італія з півночі на південь.
Щоб довго не розписувати що там в ароматиці і смаку напишу просто - це фіговий портвейн часів сири сири без залишкового цукру.
Ціна - 39,56 грн.
Перефразовуючи вислів одного відомого винного, скажу - "життя надто коротке щоб пити таке вино"!!!
За це повідомлення автора saniaподякували (всього 2):
Виносад, Сергей С
Рейтинг: 11.11%
 


Nikolas-if
новичок
новичок
Повідомлень: 20
З нами з: 13 липня 2022, 21:10
Звідки: Івано-франківськ, 48°55′ N 24°42′ E, h=260 m
Дякую (а): 15 разів
Подякували: 8 разів

Re: Вина Італії

#2

Повідомлення Nikolas-if »

Хочу поділитися як цікавим на мою суб'єктивну думку і непоганим в своїй ціновій категорії(10-15€) італійським реґіональним вином з реґіону Венетто з давнього сорту винограду Рефоско даль Педунколо Россо (Refosco Dal Peduncolo Rosso) https://vinograd.info/sorta/vinnye/refo ... rosso.html
Пив його декілька раз, вино сухе, як на мене збалансоване і гармонійне, танінне, не відчувалася висока кислотність, по крайній мірі сильно не випирала як описано в описі сорту, приємні аромати чи то чорносливу, чи вишні та інш., я не дуже вмію розрізняти і передавати всі тонкощі, тільку учусь, але воно мені більше сподобалося від Піно неро цієї ж виноробні, так що раджу.
Вкладення
IMG_20220715_135452.jpg
IMG_20220715_135440.jpg
За це повідомлення автора Nikolas-if подякував:
sania
Рейтинг: 5.56%
 


Відповісти

Повернутись до “Винографія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей